מישל אלהרר - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין אלהרר הינו משרד בעל אופי ישראלי- צרפתי הממוקם בתל אביב ובפאריס כאשר בראשו עומד עו"ד מישל אלהרר עורך ונוטריון אשר הקים אותו בשנת 1983.
 
היום המשרד נמצא בתל אביב במקום מרכזי קרוב לשד' רוטשילד ולרח' אלנבי ובצרפת המשרד נמצא במס' 5 של שד' גורגו ברובע ה17 עשר של פאריס ומנוהל ע"י עו"ד סבין בונה .
 
עם לקוחותיו של משרד עורך דין אלהרר נמנים אנשים פרטיים וחברות בגדלים שונים. לקוחותיו נמצאים גם בארץ אבל גם בצרפת , בארה"ב , אירופה (אנגליה, בלגיה, שוויץ) או באפריקה (מליה , מרוקו ועוד..).
 
השפות שבשימוש בתוך המשרד הן עברית , צרפתית ואנגלית.
 
הניסיון שהצטבר במהלך השנים ע"י המשרד אפשר לעו"ד אלהרר להקים הן בארץ והן בצרפת רשת של מתווכים , רואי חשבון, נוטריונים, חוקרים פרטיים ומומחים נוספים המספקים למשרד שירותים מהירים, יעילים ובעלות נמוכה.
 
אחת המטרות של המשרד הינה מתן שירותים משפטיים ללקוחותיו, מבלי שאלה יצטרכו להגיע ארצה או לנסוע לחו"ל ,תהיה המדינה בה הם מתגוררים אשר תהיה, וזאת הודות למשרדים שבישראל ובצרפת ולרשת הקורספונדנטים במדינות רבות באירופה.
 
תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הינם כדלקמן :
 
דיני משפחה
  -גירושין .
 -תביעות מזונות הן בפני בתי משפט אזרחיים והן בפני בתי דין רבניים.
 -משמורת ילדים.
 -חטיפת ילדים.
 -אימות  והוצאה לפועל של פסקי דין לגירושין בינלאומיים.
-היבטים פליליים  של הליכי הגירושין (מעצר של בן הזוג, תלונות במשטרה ועוד...).
 

הבעיות המשפטיות הקשורות בדיני משפחה הן לרוב מסובכות ביותר , במיוחד כאשר שני בני הזוג החיים בנפרד , מתגוררים  במדינות שונות או כאשר הילדים עצמם שהם עדיין קטינים הורחקו מכורח הנסיבות מאחד ההורים המתגורר בחו"ל.
 
משרד עורכי דין אלהרר מלווה מזה שלושים שנה בני זוג החפצים לסיים את קשר הנישואין שקושר אותם  , בהסכמה או שלא בהסכמה, זאת הן בפני בתי משפט אזרחיים והן בפני בתי דין דתיים.
 
המשרד מתמחה בהליכי גירושין בעלי אופי בינלאומי , בהחזקות ילדים ומשמורת וראיית ילדים הכל מתוך דאגה למציאת פתרון שיש בו כדי להתגבר על הבעיות שנוצרו בשל המרחק הגדול שמפריד בין בני הזוג.
 
דיני ירושה וצוואות
 -עריכת צוואות תוך התחשבות בדין החל בישראל ובצרפת.
 -טיפול בעיזבון נטוש או שעבר לטיפולו האפוטרופוס הכללי בארץ  או לטיפול המדינה אם הרכוש נמצא בצרפת.
-טיפול בהיבטי המיסוי המתעוררים כשמדובר  בעיזבון הנמצא בצרפת.
 
כדי למכור נכס שהתקבל בירושה בחו"ל או להעביר נכס בחו"ל לילדים למשל  , כדי לממש את הזכות לקבלת עיזבון בחו"ל וכאשר השפה הינה שפה זרה ,  עליך להיוועץ  באנשי מקצוע מן הקורה הראשונה המבינים היטב את רזי המשפט הצרפתי והישראלי ובעלי ניסיון רב אשר ביכולתם  ליתן לך פתרונות יעילים ומיידים ובמחירים בהחלט סבירים. משרד עורכי דין אלהרר מספק שירותים אלה ביעילות ובזריזות.
 

מקרקעין
 -מכירה וקנייה של  נכס מקרקעין מכל הסוגים.
 -ניהול נכסים מבינים.
 -סכסוכים משפטיים בענייני מקרקעין.
 
למשרד עורך דין אלהרר ניסיון רב בתחום והוא זכה בעבר בתקדימיים משפטיים בכל הקשור בדיני מקרקעין.
 
דיני חברות
 -הקמת חברות בארץ ובצרפת .
 -עריכת תזכיר ותקנות עפ"י הדינים של ישראל ושל צרפת.
 -הקמת חברות בת ישראליות לחברות אירופיות/צרפתיות.
 

מתן חוות דעת והופעות בבתי משפט
 משרד עורכי דין  אלהרר מספק גם חוות דעת הן  בדין הצרפתי והן בדין הישראלי. נזכיר שעורך דין אלהרר השתתף בכתיבת הספר הנושא את השם  "דיני ירושה בארץ ובעולם " כאשר חלקו בכתיבת הספר התמקד בניתוח החוק  הצרפתי בכל הקשור ב"דיני ירושה וצוואות  בצרפת".
 
לפיכך  אנשים פרטיים, חברות , משרדי עורכי דין ישראלים רבים  פונים למקצועיות של עו"ד אלהרר או כדי לבדוק את סיכויי הצלחתם בתביעה עתידית בצרפת או כדי להגיש תביעה מעין זו בישראל או בצרפת או כדי לקבל יעוץ משפטי בדין הצרפתי.
 

שירותי  נוטריון
 משרד עורכי דין אלהרר מספק ללקוחותיו ובנוסף, את כל שירותי הנוטריון הניתנים בארץ לרבות תרגומי מסמכים   בשפות עברית צרפתית ואנגלית ,וכשאר מדובר בשירותי נוטריון בחו"ל ובמיוחד בצרפת, הוא מקושר עם משרדי נוטריונים מן השורה הראשונה בערים רבות בצרפת  .
 

ערכי היסוד של המשרד
 הקשבה לבעיות הלקוח , תגובה מהירה ויעילה  לבעיותיו ,ומתן פיתרון כולל,  הכול  תוך דאגה לחסוך לו זמן ונסיעות כאשר אחד המשרדים או בישראל או בצרפת, או שניהם יחדיו , יכולים  לטפל בבעיות אלו   ללא נוכחותו הפיזית  של הלקוח , כמובן הכול בגבולות האפשרי. 
 


3d banner
eXTReMe Tracker